Wednesday, August 27, 2008

Justyna&Piotr


Znamy się z Piotrem od lat 16, kiedy to razem byliśmy częścią fenomenalnej klasy w VI LO :) Piotrek był świadkiem na naszym ślubie. Smutno mi nie raz, że mieszkamy teraz tak daleko od siebie i widujemy się tak rzadko. Ale teraz była fantastyczna okazja, bo zdecydował się poślubić kobietę swego życia- Justynę. Impreza była super, ślub był w tym samym kościele w którym i my ślubowaliśmy sobie osiem lat temu. Spotkaliśmy starych przyjaciół. Ach :) Trochę nam wszystkim odbiło na weselu- stąd te przurocze miny ;)

I've known Peter for 16 years, since we become a part of an amazing class in High School. He was the groomsmen at our wedding. I feel sad that our families live so far from each other and we can't see each other too often. But at the end of July we had a great moment to meet again, Peter was to marry the woman of his life Justyna. The day was so nice, they got married in the same church I and Michael were married eight years ago. We met with old friends :) Awww. We all got a bit crazy during the reception ;)


DSC_5036
DSC_5034
DSC_5079

me- always happy behind my lens :)
DSC_7245

the sexiest man alive working with 70-200mm aka my husband :)
DSC_5140

hot tango :)

DSC_5183

specjalnie dla Pati :)

crazy

moja kochana Martusia :)

DSC_5300

me and my girls (nie wiem dlaczego zawsze mam tę samą kretyńską minę ;))

DSC_5513

I used to teach him English when he was "little" Peter's brother Paweł :)

DSC_7290

Last but not least, also the promised- my famous wedding picture. It might let you understand why I decided to go into wedding photography :) And please ignore my dress and hair ;) It was really a long time ago LOL LOL

Na koniec ostatnie zdjęcie- obiecane, słynne zdjęcie zrobione na naszym ślubie. Powinno pozwolić Wam zrozumieć dlaczego zajęłam się tym co robię. Proszę łaskawie o zignorowanie sukni i fryzury- było to już dawno temu ;) Ale pozwalam się Wam pochichrać- sama to robię gdy tylko na nie spoglądam- KLASYKA prawda ;)

Slub-1_0070

3 comments:

Basia said...

No tak... Twoja ślubna fotka ma swój klimat ;-)

Anonymous said...

powiem jedno: o rany!! :) Kasia Gębska

Anonymous said...

No i już sobie przypomniałem, dlaczego tamten garnitur obecnie wygląda na mnie jak lateksowe wdzianko :D

Pozdrawiam Ciotkę!
P.


@ 2008 marta potoczek. all rights reserved.