Thursday, August 28, 2008

Historia jednego knucia i szpiegostwa ;)


Z sesją Asi jest związana zabawna historia. Znamy się z Asią juz od jakiegoś czasu. Fotografowałam ją w ciąży i gdy malutki Maksio był noworodkiem(co miało miesce naprawdę niedawno, ale wiem, że trudno w to uwierzyć patrząc na te zdjęcia :))
Asia chciała zrobić niespodziankę urodzinową swojemu mężowi i w wieeelkiej tajemnicy zrobiłyśmy sesję buduarową. Fotoksiążka była niemal gotowa, gdy zadzwonił do mnie Sławek(czyli nasz soon to be obdarowany), który dzwonił, bo chciał zrobić Asi niespodziankę na jej urodziny, które są chwilkę po jego. Ale na moje szczęście była to sesja dla par. Mój Boże czułam się jak rasowy spiskowiec i szpieg grając na dwa fronty. Nasz historia miała jeszcze kilka zabawnych zwrotów akcji, które niemal nie przyprawiły mnie o zawał serca ;) , ale suma sumarum wszystko skończyło się zachwyconymi prezentami obiema stronami. Już nie mogę się doczekać jesiennej sesji :)

Uwielbiam Was- Wasza Super Duper Szpiegini M. ;)

A really funny story is connected with this session. We have known each other with Asia for some time now. I have photographed her pregnant and when her son was just a newborn(which was not that long ago, but hard to believe when you look at her, right? ;)). Asia wanted to give her husband a surprise for his birthday and we did this budoir session in a great secret :) I was almost about to deliver Asia her coffee table book when Slawek called me saying he wanted to surprise Asia with a session for her birthday which was two days after his. OMG. But he wanted to give her a couple session. Ufff. Okm I was ready ;) I was feeling like a spy, contacting them both and having all those secrets :)The story is much longer and has few fun turns but everything turned out just perfect. Can't wait for the autumn to come and shoot the couple session with them.

Love you guys. Your SUPER DUPER SPY ;) DSC_4924
scorpio
DSC_4800

2 comments:

Patrick said...

very nice serie...
very pro
Bravo

Jenny GG said...

i love the one in her jeans - SO SEXY!!!


@ 2008 marta potoczek. all rights reserved.